Vonný vosk Lumpies Melónový sorbet

10.15 EUR s DPH
  • Dostupnosť: skladom

Predstavte si lahodný šťavnatý melón s trochou ľadu. To je naša exkluzívna vôňa Melon Sorbet, ktorá je k dispozícii iba v našich fantastických Lumpies®. Zmes vodného melónu, sladkých Cantaloupe s nádychom ľadovo studenej uhorky. Dokonalá letná vôňa.

Lumpies - sú vyrobené zo zmesi najkvalitnejších prírodných olejov a sójového vosku so štipkou lesku a hravom dizajne. Najsilnejší vonný vosk, čo máme v ponuke v najroztomilejšom prevedení. Jednoduché použitie a malé množstvo Lumpies naplní váš dom vôňou na celé hodiny!

Obsah: 100 gramov produktu
Doba horenia: 100 hodín vône

V balení je dodávaná drevená lyžica, ktorá vám umožní naberať vonný vosk Lumpies do vašej arómy lampy, alebo elektrickej lampy.

Busy Bee Candles vonný vosk je zo sójového vosku, získané prirodzeným spôsobom zo sójových bôbov, pochádzajúcich z ekologického poľnohospodárstva. Vydrží horieť o 50% viac ako parafínové výrobky vďaka svojim vlastnostiam. V dôsledku toho je náš vosk nezávadný pre ľudské zdravie a ekologický výrobok šetrný k zemi.

Skladujte na chladnom suchom mieste mimo dosahu silného slnečného žiarenia a nadmerného tepla. Udržujte Lumpies mimo dosahu detí a domácich zvierat. Obsah nepožívateľný.