✨GLITTERGASM očné trblietanie - CLUELESS

6.4 EUR s DPH 8
  • Dostupnosť: skladom

Popis farby: Dúhovo svetlozelená. GLITTERGASM ✨TO JE OČNÝ KÓD! Jedná sa o kozmetickú zmes mikro odleskov a rôzne veľkosti trblietania. Sú najvyšším štandardom vo vegánskej kozmetike, ktoré sú k dispozícii. Väčšina trblietania na súčasnom trhu je syntetických. Napriek tomu sa Medusa 's Makeup podarilo vytvoriť úplne 100% minerálne odtiene, ako jedna z mála kozmetických vegan značiek.

Očné trblietanie Medusa 's Makeup sú cenovo dostupné a rozkošné. Ľahko sa aplikujú a zostávajú na viečku s minimálnym spadom. Buďte pripravení na nápor komplimentov. Jednorožcov prach z Vás urobí éterickú vílu. Skvelé pre party make-up, festivalový make-up a nielen pre roztlieskavačky a roller derby.

Ako používať: Prstom naneste tenkú vrstvu Glitter Fix na očné viečko. Potom naneste trblietky podľa potreby. Pre maximálny dramatický efekt doporučujeme použiť "The Fix" v kombinácii so sprejom "Magical Makeup". GLITTERGASM je všestranný môžete ho bezpečne použiť na vlasy, pery, oči, tvár a telo. Jednoduchá aplikácia každú z nás poteší nie je potreba žiadneho maskérského majstrovstvá.

Pripomíname našim kráskam, aby pri použití trblietania blízkosti oblasti očí postupovali mimoriadne opatrne.

Zloženie: akrylový kopolymér, hliníkový kopolymér.

Obsah: 2 gramy čistej hmotnosti.

GLITTERGASM oční třpyt - CLUELESS